PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6130}

Herkules w Nowym Jorku

Hercules in New York
4,4 8 137
ocen
4,4 10 1 8137
4,7 3
oceny krytyków
Herkules w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Herkules w Nowym Jorku

Senkju :p

ocenił(a) film na 5

Arnie i jego drewniany akcent, hehehehe ale się uśiałem z tego Senkju!

mieszkoxxx

http://www.youtube.com/watch?v=dzjZfAGgE2M - pośmiej się jeszcze :D Arnold przez cały film wyglądał tak, jakby przed jego nosem trzymali kartkę z tekstem i go tylko odczytywał. Ciężko w ogóle uznać, że 'zagrał' w tym filmie. On tylko w nim 'był' ale to wystarcza:D.

ocenił(a) film na 6
mieszkoxxx

Kur.. tam jest podkład downy jeba.... !

ocenił(a) film na 6
sebo8110

No wlasnie nie ma.Slychac ten niemiecki akcent.Podklad jest na filmie

mieszkoxxx

To prawie kultowe kalectwo angielskiego, aż przecudne ;) które w tym filmie akurat ma jak największy sens, skoro Hercules jest z Grecji :)

ocenił(a) film na 5
CyBerGH0ST

miał wtedy 22 lata i osiągnął więcej w tym wieku niż ty przez całe życie !!!Znawca angielskiego !!!

ocenił(a) film na 6
anubis2342

Przeciez on nic zlego nie powiedzial

Lipiniorz25

O tóż to. A to senkju i moment gdy z rydwanu odpadło koło i Arni musiałz buta biec, te dwie rzeczy mnie najbardziej rozśmieszyły :D

anubis2342

nie zesraj się, przygłupie

ocenił(a) film na 7
mieszkoxxx

Niektórzy w Polsce gorzej kaleczą angielszczyznę - uczę takich, słyszałam różne ciekawe wersje. Nie trzeba do tego być Austriakiem. Grunt, że człowiek próbuje. Pomalutku jakoś pójdzie.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

A przy okazji
https://www.youtube.com/watch?v=79sRC0DDWvI

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

[Żeby sodówa nie poszła do łba jako Jedynej Wymawiającej, puszczam sobie francuski i hebrajski audio. O ile francuski gdzieś tam człowiek słyszał, o tyle hebrajski znakomicie uczy pokory fonetycznej.]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones