PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868880}

Gra fortuny

Operation Fortune: Ruse de guerre
6,0 16 937
ocen
6,0 10 1 16937
6,1 19
ocen krytyków
Gra fortuny
powrót do forum filmu Gra fortuny

Gra Fortuny to można powiedzieć że będzie podobna do James Bonda, wkońcu doczekałem się roli szpiega u Stathama, zawsze chciałem żeby chociaż raz zagrał w Bondzie, to się doczekam jego własnego filmu ala Bond. ;)

FeloRPS10

Po trailerze widać, że to będzie a'la Bond w wersji komediowej, a podobną rolę i to właśnie szpiega Statham już zagrał w SPY(2015)...

ocenił(a) film na 7
FeloRPS10

Statham nadaje się do roli Bonda jak nikt inny !

ocenił(a) film na 6
FeloRPS10

Obejrzałem na prapremierze. Stathanowi tutaj bliżej do Ethana Hunta z Mission: Impossible.

Mistrzu-1

Ja czekam az pojawi się u mnie w mieście w kinie to ide na to, bo uwielbiam wszystkie filmy ze Stathamem. ;-)

ocenił(a) film na 6
FeloRPS10

Byłeś? Podobał się?

ocenił(a) film na 4
FeloRPS10

Bardziej Szybcy i wściekli, czyli takie najbardziej stereotypowe połączenie kina około szpiegowskiego. Nie polecam.

Orzeszek_120

Nie oglądałem więc się nie wypowiem, jak obejrze to ocenie, a jestem pewny ze Mi się spodoba bo podobają Mi się wszystkie filmy ze Stathamem.

ocenił(a) film na 6
FeloRPS10

Podoba ci się też w filmie "Kaliber"?

Mistrzu-1

Tak, podoba Mi się.

Mistrzu-1

Tam nie gra Statham, film z nim a o podobnym tytule to "Koliber"

ocenił(a) film na 6
Remigiusz189

dzięki za czujność. "Koliber" z Buzkową.

FeloRPS10

W dodatku zdecydowanie lepszy Bond niż te z tym odpadem craigiem

ocenił(a) film na 6
FeloRPS10

Dokładnie zgadzam się - oglądając film myślało się o Bondzie. Jak dla mnie początek słaby a potem coraz lepiej - Mocna 6 a może nawet 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones