PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868880}

Gra fortuny

Operation Fortune: Ruse de guerre
6,0 16 929
ocen
6,0 10 1 16929
6,1 19
ocen krytyków
Gra fortuny
powrót do forum filmu Gra fortuny

Wszystkiego tu w nadmiarze, można zgubić sens, ale najgorsze, że niespecjalnie wciąga. Nie ma Ritchiego w Ritchiem. Czyli brak śladów jego pokręconego stylu. Nie wykorzystuje nawet potencjału intrygi i świetnych aktorów, szczególnie Hugh Granta. Taka szpiegowsko-sensacyjna, ale dość nudnawa i mało śmieszna sztampa z drętwymi dialogami.  5/10

belmont33

Ty belmondo, a skąd ty to możesz wiedzieć. Skoro premiera 13 stycznia?

Swiety9

Były pokazy przedpremierowe?

ocenił(a) film na 2
belmont33

Pierwszy raz widziałem, zeby tak dużo ludzi wychodziło w trakcie filmu. Ja sam prawie zasnąłem. Szczerze, nie widziałem jeszcze tak nudnego filmu. Co prawda dużo się dzieje, jednak ta akcja była mi tak obojętna, nie wciągająca, fabyła właściwie nie istniała.

ocenił(a) film na 6
Pipita

Bo jeszcze mało w życiu widziałeś

ocenił(a) film na 4
belmont33

tempem, słabą fabułą i ilością lokalizacji przypominało mi to tego netflixowego kloca pod tytułem The Gray Man

ocenił(a) film na 7
belmont33

Przyzwoity film, lekki, nieco świadomy swoje sztampowości. Ogólnie dla tych, którzy mają ochotę na takie kino. Spoko się ogląda, nie jest za sztywny, tylko trochę akcja mniej chaotyczna mogła być, bo sceny pościgów i walk tak średnio nakręcono. Plus też za autentyczność, jak ktoś kojarzy Red Note, to tutaj totalne przeciwieństwo, bo wszystko kręcone w autentycznych lokacjach było, a nie na zielonym tle i przez to o niebo lepiej wygląda.

No i jest Aubrey PLAZA!!!! Nieziemska, moją cocktail master by mogła być w każdej minucie. Idealna jest do kina akcji, po prostu marzenie!!!!!

RipRoy

jak lubisz Aubrey to sprawdz sobie Emily the Criminal z zeszłego roku

ocenił(a) film na 5
belmont33

Niestety ale takie filmy wyłączam po 5 minutach na netflixie - tutaj musiałam się męczyć 1,5 godziny. W koncu przysnelam :/ i do końca nie wiem o co do cholery tutaj chodziło:/ pomyłka
..

użytkownik usunięty
belmont33

Jajco

ocenił(a) film na 10
belmont33

Świetny współczesny film akcji, świetny pomysł i wykonanie, fajne dowcipne teksty, piękna sceneria, współczesna tematyka z informatyką w roli głównej ...9/10

ocenił(a) film na 7
belmont33

Ludzie inteligentni się tu nie zgubią. Ale rozumiem, że nie każdy człowiek ma to coś.

ocenił(a) film na 4
belmont33

Rozumiem, że ma być absurdalnie, ale chyba dla mnie, mimo to, film zbyt trudny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones