PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5822}
7,1 14 058
ocen
7,1 10 1 14058
7,5 10
ocen krytyków
Ghost World
powrót do forum filmu Ghost World

świetny film. aż szkoda, że nie widziałem go od razu, kiedy wyszedł, bo wtedy chyba bym się posikał z wrażenia i pochłonął go całą swoją gówniarską duszą. z drugiej strony teraz byłem w stanie lepiej go ocenić i bardziej docenić, więc może to i lepiej.

nie, jednak nie. żałuję, że go nie widziałem 10 lat temu. takich przeżyć, jak w młodości później się już nie ma.

ocenił(a) film na 9
Mudshark

Racja dlatego cieszę się że jestem jeszcze nastką. Świetne przeżycie i siki z wrażenia były :)

ocenił(a) film na 10
LadyMassacre

teraz juz chyba nie:)

ocenił(a) film na 6
LadyMassacre

Co zrobilo na Was az takie wrazenie? Bo nie rozumiem

ocenił(a) film na 8
Mudshark

Zawsze można coś zapalić lub wypić i przeżycia są zbliżone.

ocenił(a) film na 8
Mudshark

Hah! Obejrzałam ten film w wieku nastoletnim- miałam chyba 16 lat i ten film mnie wtedy TOTALNIE pochłonął- w wieku nastoletnim to był mój film na chandrę. Kochałam go! Dzisiaj obejrzałam ponownie po ponad dekadzie i fakt- perspektywa z wiekiem się zmienia. Dalej uważam, że to bardzo udany film.. po prostu brakuje mu tej magii, którą miał- magii która napędzała nadzieję, ekscytację na dorosłe życie, w które wkraczałam. Nie wiem, może pieprzę bez sensu dla niektórych, ale z wiekiem ta magia mija. I co teraz? Pracuję w gównianym korpo, jestem singielką po rozwodzie i właśnie wychodzę z zaburzeń odżywiania :-/ Idź pan w ch*j z taką dorosłością! Ale film nadal polecam! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones