PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875739}
5,3 2 926
ocen
5,3 10 1 2926
4,2 5
ocen krytyków
Dwie minuty do piekła
powrót do forum filmu Dwie minuty do piekła

Jaki jest sens oceniania jak nawet nie macie zamiaru oglądać. Właśnie wyszłam z kina, film naprawdę dobry, jeśli chodzi o teraźniejsze horrory to jest to jeden z lepszych, kilka razy się naprawdę wystraszyłam. Ciekawa historia i niezłe opowiedziana a akcja rozwija się bardzo szybko. Polecam się wybrać, uważam, że nawet jeśli nie będzie dla was najlepszy to na pewno nie będziecie żałować, że widzieliście!

kgora4

Premiera kinowa w Polsce: 26 stycznia. Konto kgora4 na filmwebie od: 27 stycznia, najwyżej oceniony film - "Baghead"... Pani od kinowego dystrybutora fimu już dziękujemy. Trollkonto założone tylko po to, by naganiać widzów na seanse. I w wypowiedzi absolutnie zero konkretów co do filmu, tylko same ogólniki. Następnym razem, gdy dystrybutor prosi o wsparcie na forum, obejrzyj film który masz zachwalać postami, żeby chociaż w dyskusji mieć jakieś punkty podparcia swoich tez.

ocenił(a) film na 3
drill90

Ale jajca. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem, zwłaszcza na Filmwebie XD

JimboYCS

nie no w przeszłości bywało już tak wiele razy, gdzie najęte przez dystrybutora danego filmu filmwebowe trollkonta wychwalały ową produkcję pod niebiosa i sztucznie pompowały ocenę, podczas gdy ten pompowany film faktycznie w najlepszym przypadku był co najwyżej średniakiem - i to takim z dolnego przedziału tej średniej półki.

ocenił(a) film na 8
drill90

Idź na seans a potem pisz że kogoś trolluje. Byłam wczoraj na seansie, ale chyba nie chodzi o to by komuś spojlerowac cały film? Myślę że wystarczy napisać że były momenty strachu a napięcie rosło wraz z każdą minutą by zobaczyć film.

kgora4

"Idź na seans". Nie będziesz mi rekomendować gdzie i na co mam iść zwłaszcza po tym, co napisałaś. Za dużo zbiegów okoliczności, a za ok. trzy dychy to ja mam dwa dobre czteropaki Kasztelana :)

ocenił(a) film na 8
drill90

Dokładnie, widać poziom wypowiedzi. Zatem nie komentuj, że jestem trollem gdzie nie masz racji. Pozdrawiam

drill90

To skup się na tym kasztelanie zamiast imputować ludziom jakieś głupoty.

eltoro10000

skupiłem się 3 miesiące temu, a amputować nic ludziom nie będę bo nie jestem lekarzem, pozdrawiam.

drill90

Też bym wybrał dwa czteropaki :) ale nie Kasztelana bo dobre i Kasztelan nie idzie w parze:)

ocenił(a) film na 3
drill90

zazwyczaj tak jest przy polskich produkcjach ... choć tutaj ... film może się podobać chyba osobom, które widziały 5 horrorów w życiu... dla reszty będzie to już oklepany schemat.

ocenił(a) film na 7
kgora4

Przyznam, że mi też się podobał film. Czasem się przestraszyłam.

ElkaFlanelka

Mnie strach ogarnia za każdym razem, jak ktoś pisze lub mówi akcentowane "mi". Strach o przyszłość tego narodu...

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

Wiedz, że jeszcze Ty jesteś nadzieją na tym łez padole. Bywaj..

ElkaFlanelka

Niestety, jestem za stary na nadzieję...

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

Doucz się baranku, zanim zaczniesz siać swoje mądrości.
https://skrivanek.pl/mnie-czy-mi/

Forrest_Monk

Wyszukaj sobie podpowiedź kogoś bardziej douczonego i nie kompromituj się nieuku.

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

A co, za dużym tłukiem jesteś, żeby to wyszukać?

Forrest_Monk

Ja nie muszę szukać, bo chodziłem do szkoły, ale tobie najwyraźniej sprawia to trudność. Podpowiem, choć pewnie to będzie dla ciebie za trudne:
https://obcyjezykpolski.pl/kiedy-mi-a-kiedy-mnie/

ocenił(a) film na 9
kgora4

Mi też przypadł nawet do gustu. Dałam ocenę wyżej, bo uważam że zasługuje na więcej nizeli obecna średnia. Warto obejrzeć. Nie należę do osób strachliwych, więc straszny to on na pewno nie był, ale był klimat :) nie podobał mi się koniec filmu, choć przyznam że nie był przewidywalny tak do końca.

laoujepars

Następna funkcjonalna analfabetka z "mi też"...

ocenił(a) film na 2
kgora4

Żałuję że dotrwałem do końca z tym dziadowskim kinem

ocenił(a) film na 3
kgora4

Nie. Nie jest dobry. Jest oklepanym widowiskiem, ze średnimi pomysłami, powtarzalny, ze słabym scenariuszem i oklepanymi zwrotami akcji.
Tak - widziałem w kinie

kgora4

pozwoliłem sobie to w końcu obejrzeć. Jest niestety typowym średniakiem, tak jak myślałem.

kgora4

Polecasz wybrać się do kina? A ja sobie obejrzę go skoro polecasz ale nie w kinie, właśnie ściągam z serwerów ;)

ocenił(a) film na 8
adamus47

No i dobrze, ważne żeby Tobie klimat miejsca odpowiadał, w domu też może Ci się spodobać :)

ocenił(a) film na 5
kgora4

A więc tak ocena 8 to mocno zawyżona ocena z kolei ocena 3 to tez przesada, dla tego filmu trafną oceną jest ocena 5 ;)

ocenił(a) film na 8
Conti10

Dlatego każdy ocenia według własnego uznania, widocznie nie jestem tak wymagająca co do filmów :)

ocenił(a) film na 5
kgora4

Dokładnie ;)

ocenił(a) film na 7
kgora4

Mi też się podobał

kgora4

"Nie oceniajcie jak nie widzieliście" - widziałem i 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones