PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875739}
5,3 2 926
ocen
5,3 10 1 2926
4,2 5
ocen krytyków
Dwie minuty do piekła
powrót do forum filmu Dwie minuty do piekła

Masakra

ocenił(a) film na 3

Tutaj nie ma się co rozwodzić na temat tej tragedii. Film jest bardzo zle napisany, nie trzyma w napięciu a powinien bo to jednak jedno z głównych zadań horrorów. Najzwyczajniej w tej produkcji nie zagrało nic. Pójście na seans to strata pieniędzy i szczerze wątpię ze znajdzie się ktoś kto doceni w tym filmie chociaż najmniejsze szczegóły, ja czegoś wartego uwagi nie potrafiłem znaleźć.

KT7

Jak dla mnie nie było aż takiej tragedii.Jako zagożały fanatyk horrorów ,ten akurat nie był dla mnie najgorszy.Nie oceniam go pod kątem horroru majstersztyka tylko pod kątem horroru jako gatunek w którym już nic dobrego nie zobaczymy i dlatego każde coś ,co jest podpisywane pod horrorem ale nieco się różni od typowych egzorcyzmów czy domu nawiedzonego przez duchy jest dla mnie dobre.

camyk_2

W kinie był z lektorem?

KT7

Film w kinie jest z lektorem?

Nattalia_77

z napisami

Nattalia_77

W żadnym kinie nie ma filmu z lektorem. To nawet dziecko wie. Czasami jest film z dubbingiem, ale to są filmy głównie dla młodszej widowni.

BruceD

A tobie sie film zapewne nie podobal. Jedna z bohaterek gra czarna aktorka,kolejna cegielka do obalenia cywilizacji bialego czlowieka,czy nie tak pisales kiedys na tym portalu?

piotrpiotrpiotr

Co? Dupsko boli, że ignoruję ciebie i jednostki tobie podobne? Ale ten jeden raz się przełamię i ci odpiszę. Nie podobał mi się z innego powodu. Jak film jest oryginalny to mogą dać i 100% czarnej obsady. Dopiero mi się coś nie podoba jak film jest na podstawie czegoś, gdzie przedstawieni bohaterowie ( prawdziwi jak i fikcyjni) są biali i na siłę robi się z nich czarnych oraz umieszczając ich w takich czasach, że w rzeczywistości albo ich nie było, albo w najlepszym bądź razie byli niewolnikami.

KT7

Jezu,masz oczy w ogole? Film fabularnie nie porywa,ale swiatlo jest pieknie dobrane.Kompozycja kadru swietna. Scenografia takze dobrana z wielkim wyczuciem.

piotrpiotrpiotr

"Scenografia takze dobrana z wielkim wyczuciem" - z zajebiście wielkim xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones