PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561394}
6,0 373
oceny
6,0 10 1 373
Bonded by Blood
powrót do forum filmu Bonded by Blood

Essex boys, Bonded by Blood, Rise of the Footsoldier - generalnie ta sama historia
opowiedziana z różnych perspektyw (na tzw. faktach autentycznych. Akurat przez przypadek
mialem okazje obejrzec jednego wieczora... Rise of the Footsoldier chyba najlepszy jednak z
tych wszystkich. I teoretycznie najblizej prawdy.

jleszczynski

Nie pisze się na faktach autentycznych, albo coś jest na faktach, albo na autentycznych wydarzeniach.

ocenił(a) film na 3
whiskyy

wiem. dlatego użyłem "tzw." ironia/sarkazm, wiesz co to jest? jak nie, to sprawdź w wikipedii..

jleszczynski

no właśnie, kolejne dziecko internetu czerpiące wiedzę tylko z Wikipedii. I co, znalazłeś trudne słówko, spodobało się ale już bidulo nie napisali jak tego używać, co? Biednyś ty... te nazwisko to faktycznie pasuje do Ciebie jak ulał :)

ocenił(a) film na 8
jleszczynski

historia jest ta sama co w Rise of the Footsoldier te same imiona i nazwiska,wedlug mnie oba filmy sa na tym samym poziomie chociaz Essex boys tez dobry tylko starsza produkcja,mi sie w bonded by blood podoba gra tamera hassana dobry aktor w dead man running i w The Business te z dobrze zagral,ogolem angielskie kino wchodzi na wyzszy poziom,oby tak dalej bo nie wiem dla czego ale lube angielskie kino ze wzgledu na akcent

ocenił(a) film na 6
bartu831

Widze ze nie tylko ja ogladam angielskie filmy ze wzgledu na akcent:)W tych filmach jest cos zajebistego poprostu.

ocenił(a) film na 9
bartu831

Z tym akcentem to prawda. Dlatego też ten film i wiele podobnych trzeba oglądać bez lektora.
A tak w ógle film rewelacyjny. Dopiero co obejrzałem i jestem w szoku.

ocenił(a) film na 8
jleszczynski

Po obejrzeniu wszystkich trzech filmów najbardziej podoba mi się Rise of the Footsoldier.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones