PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4292}

Bohater ostatniej akcji

Last Action Hero
6,5 30 408
ocen
6,5 10 1 30408
6,7 12
ocen krytyków
Bohater ostatniej akcji
powrót do forum filmu Bohater ostatniej akcji

No i oczywiście Arnold ma tutaj podwójna rolę bo gra zarówno postać filmową jak i siebie samego,
są tu również inni aktorzy którzy występują tu w roli siebie samego co było dość nowatorskie wtedy.
No i ta autoparodia siebie samego, bardzo fajny pomysł, przy tym plejada gwiazd przyczyniają się do
tego że ten film to niezły wypas. Polecam.

ocenił(a) film na 7
segundajuganda

Właściwie to wszystko jedno, jak sobie tam chcesz. Osobiście uważam, że masoni nie są tak straszni jak KK maluje.

ocenił(a) film na 6
georgeAzbest

Cóż, twoja sprawa.
Ja myślę, że oni wcale nie są straszni.

Są po prostu groźni w swej doktrynie i wytrwałości w dążeniu do zakładanych celów. Groźni dla tego co wypracowała cywilizacja chrześcijańska.
Na szczęście nie wszystko idzie im tak łatwo i szybko.



ocenił(a) film na 8
nudecroft

A dlaczego był aż tak krytykowany??

Danio31b

No bo tak mówili że ten film był dość mocno krytykowany w Stanach i w sumie nie wiem dlaczego ale tak było.

Danio31b

Nie wiem czemu go tak krytykowali, może im nie przypadł do gustu, wiesz jak to z ludźmi jest.

ocenił(a) film na 9
nudecroft

NAJBARDZIEJ MAGICZNY FILM W HISTORII, KOCHAŁEM GO BĘDĄC GNOJEM PRZED DWUDZIESTKĄ I KOCHAM DZIS JESZCZE BARDZIEJ ZA KAŻDĄ SCENĘ BĘDĄC STARYM KONIEM PO TRZYDZIESTCE:)

cyberborys

No bo to świetne kino familijne i do dziś za każdym razem kiedy go oglądam bawię się znakomicie.

ocenił(a) film na 9
nudecroft

dziecko chyba nie zrozumieliśmy się, dla mnie ten film to MAGIA gdyż wychowałem się na przepięknych latach osiemdziesiątych...a nie że kino familijne..heh

cyberborys

No dobra, mnie chodzi o co innego a mianowicie że mamy takie samo zdanie odnośnie filmu i już nie ważne czy jest to klimat familijny czy nie.

cyberborys

Dla mnie jest to kapitalny film i zawsze nim będzie i doskonale Cię rozumiem że podoba Ci się tak samo jak i mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones