PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264772}

Adrenalina

Crank
7,0 167 965
ocen
7,0 10 1 167965
5,9 10
ocen krytyków
Adrenalina
powrót do forum filmu Adrenalina

Jak dla mnie jeden ze słabszych filmów. Cały czas się zastanawiam co w tym filmie jest niby takiego dobrego?

ocenił(a) film na 3
Dr_Crash

Nic.

ocenił(a) film na 8
Dr_Crash

Zabawny film akcji z ciekawymi ujęciami... lepsze pytanie co w tym filmie złego

ocenił(a) film na 6
kryszti

Ogólnie da się obejrzeć... ale nie którzy faktycznie przy pierwszym podejściu nie skupieni dadzą sobie spokój. Może to spoiler ale scena z sexem była mocno słaba, uwłaczająca pomijając te grafiki z commodore. Jak się ogląda to ujęcie z kamer sprawia wrażenie filmu klasy B..... ale mimo to filmy z Jasonem są spoko(Ten to tylko mała wpadka , ale może to zasługa słabych operatorów i słabej jakości sprzętu)... to takie moje odczucie:)

ocenił(a) film na 8
deephouse

niektórzy i nieskupieni pisze się razem tak na przyszłość

ocenił(a) film na 7
deephouse

Właśnie to jest jeden z niewielu filmów Stathama, który się wyróżnia z masy gniotów w których grał.

ocenił(a) film na 4
krokodylmariusz

Wyróżnia to się "Zabójca" lub "Teoria Chaosu", najlepsze filmy Stathama :) Wymienić trzeba także "Mecz ostatniej szansy" gdzie grał poboczną rolę bramkarza :) Te trzy filmy to są najlepszy filmy, w których grał Statham :)

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

A Revolver? Wake up Mr Green!

ocenił(a) film na 4
luk11c4

Revolver nie jest jakimś świetnym filmem. Ten film nie wyszedł reżyserowi. Przekręt był lepszy od tego reżysera. Ale revolver mimo to jest jednym no z 7 najlepszych filmów Stathama według mnie :)

ocenił(a) film na 4
jaroslaw16

Chodzi mi o to, że Guy Ritchie lepiej zrobił przekręt niż revolver :)

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Dodałbym jeszcze Angielską robotę i Protektora. Osobiście jestem też dużym fanem Wyścigu śmierci (ale nie jest to jakiś wybitny film).

ocenił(a) film na 4
kamil67_filmaniak

Tak, Angielska Robota też jest świetna.

Dr_Crash

tu chodzi o samą akcję i rozpierduchę
Nie chcesz na to patrzeć ? To oglądaj filmy akcji szerokim łukiem a nie potem takie pytania zadajesz

artialpha

omijaj* sorry za błąd

ocenił(a) film na 3
Dr_Crash

Mam podobne zdanie. Oglądałem już większość filmów z Jasonem i ten był dla mnie zdecydowanie najgorszy jak dotąd. Kompletnie nie przemówiła do mnie ta konwencja.

ocenił(a) film na 5
Dr_Crash

film dość niskich lotów, da się obejrzeć, ale żadnej rewelacji. A 2-ga część to już całkowita porażka.

ocenił(a) film na 7
Dr_Crash

Bardzo dobra rozrywka, ale pod warunkiem, że podejdziemy do filmu z odpowiednim dystansem

ocenił(a) film na 8
Dr_Crash

Brak Bergmana, Wajdy i Szczura, o przepraszam Stuhra. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones