PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496833}
6,4 28 584
oceny
6,4 10 1 28584
13
powrót do forum filmu 13

Jak myślicie, co było na kartce, którą chłopak zżarł na końcu ? Adres rodziny ??

ocenił(a) film na 10
koszal

bo wysłał im kasę i nie chciał żeby ktoś ich dorwał z powodu kasy

ocenił(a) film na 7
19TimeBreaker96

Dzięki, no właśnie też mi się tak wydaje, że o to chodzi, chciałem zobaczyć czy dobrze kumam :)

ocenił(a) film na 8
koszal

Może to był taki jego mały fetysz, lubił jeść papier, i w ostatnich chwilach życia nie potrafił odmówić sobie tej przyjemności.
A tak serio to takie samo zdanie mam jak timebreaker, inaczej tego nie możena zrozumieć, jest to dość oczywiste.

ocenił(a) film na 7
jezudzilla

No niby oczywiste, ale myślałem, że mogłem coś przegapić w trakcie filmu i źle to zrozumieć... Dziękuję, czas się zabrać za oryginalną wersję... :)

ocenił(a) film na 7
koszal

Zeżarł bilet żeby Statham się nie dowiedział gdzie dokładnie jechał, bo wiedział tylko, że w Oregonie .

ocenił(a) film na 7
rborys

Utah.Zjadł kwit nadania paczki,żeby nikt nie odgadł,gdzie dokładnie jechał,ale....policja przed przesłuchaniem sprawdza tożsamość rutynowo,oprócz tego,gdy wydało się u bandziorów,że nie jest tym kto miał przyjechać,sprawdzili jego prawo jazdy więc gdyby chcieli dotrzeć to by dotarli....Film dobry,napięcie,obsada,zaskakujące zwroty akcji 7/10

ocenił(a) film na 6
jacpod

Fakt, trzyma w napięciu, ale samo zakończenie, jak i gra aktorska, rewelacyjne nie były. 6/10 ode mnie, można to było lepiej zrobić.

ocenił(a) film na 8
jacpod

Ja myślę, że nie o tyle policja, ale pewnie zjadł jakby Statham miał wrócić przeszukać ciało, bo nie było hajsu w torbie. Bo gdyby sprawdził od razu torbę, to może by zdążył wrócić do pociągu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones