PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705}

Świąteczna gorączka

Jingle All the Way
5,8 25 405
ocen
5,8 10 1 25405
5,6 8
ocen krytyków
Świąteczna gorączka
powrót do forum filmu Świąteczna gorączka

końcówka była fatalna :) Iście fantasty się film zrobił i o 2 obniżyłem ocenę , z 8 na 6 .
Polecam mimo wszystko , zamiast Kevina mogliby dać na polsacie właśnie to :)

VeBFan

Słabe efekty psują tą częśc parady, ale myślę, że ta cała walka o lalkę była potrzebna żeby zakończyc to dobrą puentą. Film jest lekki, łatwy, przyjemny, zabawny i w świątecznej atmosferze. Nie ma co narzekac ;-)

ocenił(a) film na 9
VeBFan

koncówka była mistrzowska, pokazywała finał absurdu jaki sie kumulował. To dołujące, ze ludzkie gusta tak potrafią się różnić.

ocenił(a) film na 6
zxcv1

Owszem, był to finał absurdalny jak ta bomba na komisariacie lecz ta bomba to był właśnie szczyt, który był jeszcze w porządku dla mnie, ale latanie po mieście? :D To była tragedia, zepsuła ten film, ale spoko, masz inne zdanie ;)

ocenił(a) film na 9
VeBFan

No wiem ze te momenty były dziecinne, ale ten film trafia przez to bardziej do młodszych widzów. 5 min kiczu wobec całego filmu? To i tak niezły deal!

ocenił(a) film na 9
VeBFan

Poza tym wisz jak trudno zrobić dobrą komedię? Wszystkim dobrym komediom ja osobiście zawyżam oceny dla zachęty.

ocenił(a) film na 9
VeBFan

E tam.Dla mnie końcówka była świetna.Kolejny raz Arnold pokazał że ma talent komediowy.

VeBFan

Też mi się wydaje, że to całe latanie zepsuło film. Można to było znacznie lepiej zrobić, nawet naprawdę wykorzystując jet-pack.

VeBFan

No proszę, mi się najbardziej podobała końcówka. Pościg za zabawką był nudnawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones