PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741981}

Szybcy i wściekli 8

The Fate of the Furious
6,9 99 431
ocen
6,9 10 1 99431
6,3 12
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 8
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 8

SZYBCY I WŚCIEKLI BEZ PAUL'A WALKERA TO JAK SZKLANA PUŁAPKA BEZ BRUCE'A WILLISA

ocenił(a) film na 9
Marta_Pawlowska_314

Jednak można zrobić F&F bez Walkera :)

ocenił(a) film na 6
Marta_Pawlowska_314

Przestańcie robić bohatera z idioty którego zabiła własna głupota

Marta_Pawlowska_314

Nie zgadzam się. Dla mnie najlepszą częścią było Tokio Drift, gdzie nie występował. Cała reszta filmów jest albo dobra albo przeciętna.

Marta_Pawlowska_314

przecież ten cały paul walker to jest średniej klasy aktor, którego nikt za 5 lat nie będzie pamiętał...
równie dobrze mogłby za niego być jakiś aktor kina klasy b i spokojnie dałby rade.
dajcie spokój

ocenił(a) film na 6
Marta_Pawlowska_314

z Walkerem czy bez nie ma znaczenia. dla mnie seria skończyła się na częsci nr 5. dalej to juz zupełne trzepanie kasy. to co się nam podaje to danie złożone z bigosu, tortu czekoladowego a wszystko popite kefirem. kazde z osobna uwielbiam , ale podane razem powodują jedynie sr........ . motto na seans z SS8 ... siedzieć , otwierać geby z wrazenia , wyczeszczać gały ..... i nie myśleć . bo jak zaczniecie myśleć o tym co dzieje się na ekranie zabawa się kończy.
seria zaczynała się od wyścigów , od historii o policjantach i zlodziejach. kończy się (oby) o opowieści o superbohaterach , przy których Avengers , Obrońcy Galaktyki , Suicide Squad to mięczaki ........ a to już scifi.
a te same teksty na koniec jak to liczy się tylko rodzina to już żenada

Marta_Pawlowska_314

Oglądając 8 część ma się wrażenie, że czegoś (a raczej kogoś) w filmie brakuje.

ocenił(a) film na 7
Marta_Pawlowska_314

Marta, wiadomo że bez paula nie będzie to samo, ale chociaż trzeba się cieszyć że nie zastąpili go żadnym aktorem (bo wszyscy są skazani na porażkę) a zrobili obejście w filmie nawiązując jedno trafne zdanie "przecież wspólnie postanowiliśmy nie mieszać w to Bryana i Miji". Bałem się tej części bo byłem niemal pewnym że zasapią Paula jakimś zrąbanym aktorem i się wkurzą ale pokazali szacunek do niego, a w dodatku dobre nawiązanie imienia dzieciaka na część "wujka Bryana":)

Marta_Pawlowska_314

Nie zgodzę się. Dla mnie najlepszą częścią było Tokio Drift. Szczerze aktor grający Shauna był znacznie bardziej przekonujący niż Walker :)

ocenił(a) film na 7
Marta_Pawlowska_314

Rzeczywiście wdrożył duży wkład w ten film.
Ale skoro fizycznie go nie ma to co wolisz ?
Zapamiętać filmy z nim takie jakie były i nie mieć go w nowych - czy mieć go w nowych cz. ale jako innego aktora pod powłoką Briana ? No co jest lepsze ?
Już nie raz mieliśmy innego aktora jako kontynuację i za dobre takie wyjścia nie były.

ocenił(a) film na 9
Marta_Pawlowska_314

Najgorsze porównanie filmów...
W Szklanej pułapce jest JEDEN główny bohater.
W Szybkich i wściekłych jest GRUPA bohaterów.

ocenił(a) film na 7
Marta_Pawlowska_314

Kolejna fajna cz. prosty, odmóżdżający film akcji.
murowane 7 :)

ocenił(a) film na 9
Marta_Pawlowska_314

Najgorsze porównanie...
W Die Hard jest jeden główny bohater, a w F&F jest grupa bohaterów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones